• Наступне засідання кафедри СКЛА відбудеться 12 червня 2019р. в 14-30 в ауд. 219-28

Увага! Змінено адресу сайту на нову skla.kpi.ua

Команда KПІ ім. Ігоря Сікорського взяла участь в чемпіонаті України з дрон-рейсингу «UADR Challenge 2019», який проходив в екстрим-парку «X-Park». Команда складалася зі студентів, які займаються в діючому на кафедрі СКЛА гуртку мультироторних літальних апаратів:

Зибенко В.Д., група ПЛ-81;

Амедро Є.А., група ТЗ-82;

Ксензов Д.Є., група БМ-82.

Відео зі змагань:

"https://www.youtube.com/embed/PcB7ePdsZYo"

Пройшла чергова атестація студентів – перша в весняному семестрі. Студенти  першого курсу продовжують демонструвати своє бажання оволодіти новими знаннями та освоїти цікаву, але непросту спеціальність, яка відкриє їм непогані можливості в майбутньому. Переважна більшість студентів мають хорошу початкову підготовку для освоєння програми навчання. Проте й ті, хто відчуває недостачу шкільних знань, мають та використовують можливість їх поповнити на додаткових заняттях, які організовані для них на кафедрі з математики, фізики, алгоритмізації та програмування, електротехніки. Їх безкоштовно можуть відвідувати всі бажаючі студенти. Для цього запрошуються викладачі профільних кафедр, які викладають ці дисципліни в університеті. Деякі з викладачів самостійно організовують такі заняття на волонтерських засадах – за що ми їм щиро вдячні - , так як їм самим цікаво донести свої знання молодим допитливим людям, які прагнуть до нового та цікавого. А такими сьогодні стали всі наші першокурсники, навіть якщо спершу дехто й мав сумніви в своїх здібностях та виборі.

Бажаємо вам лише нарощувати темп отримання знань та необхідних навичок!

Інформація кафедри СКЛА

Сторінка 1 із 7

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна 1, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Телефон +380 44 204 83 17