План методичних семінарів кафедри ПСКЛА на 2016 - 2017 н.р.

“ЗАТВЕРДЖУЮ”

В. о. завідувача кафедри ПСКЛА

В.В. Сухов

План методичних семінарів кафедри ПСКЛА

на 2016 - 2017 н.р.

Питання семінару

Термін пров.

Доповідачі

2

Обговорення та прийняття обов'язкових вимог до методичних вказівок до лабораторних робіт, комп'ютерних практикумів, практичних занять з підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальностями (напрямами) „Авіа- та ракетобудування” та „ Авіоніка ”

Досвід залучення студентів до участі у розробці лабораторних робіт та вдосконаленні лабораторної бази кафедри у межах їх курсового та дипломного проектування

Жовтень 2016 р.

(05.10.16)

Борисов В.В. , Бондаренко О.М. –– відп. (за напрямами)

Черняк М.Г. – відп., викладачі

1.

Досвід, стан та ефективність наскрізного навчання студентів спеціальності (спеціалізації) "Літаки і вертольоти" сучасній аеродинаміці та динаміці польоту, шляхом послідовного викладання дисциплін "Аерогідромеханіка (4с, 5с)", "Аеродинаміка ЛА (5с, 6с)", "Прикладна та експериментальна аеродинаміка (6с)", " Динаміка польоту ЛА (8с)", " Аеродинамічне проектування ЛА (9с, 10с)" (з обов'язковим попереднім відвідуванням занять відповідальним та провідними викладачами). Міждисциплінарні зв'язки цих дисциплін.

2016 р.

(02.11.16)

Борисов В.В. – відп. , викладачі, які викладають відповідні дисципліни

2.

Доповідь ст. викл. Сарибоги Г.В. та дискусія викладачів на тему "English as a Medium of Instruction (EMI).  EMI teaching and lecturer skills. EMI methods for technical subjects (Англійська як засіб навчання ( EMI ) . EMI навчання і навички викладання англійською мовою. EMI методи для технічних дисциплін).

2016 р.

(07.12.16)

2.

Досвід, стан та ефективність наскрізного навчання студентів спеціальності (спеціалізації) "СК ЛАіК" сучасному автоматичному керуванню, шляхом послідовного викладання дисциплін " Теорія автоматичного керування (4с, 5с)", "Приводи систем керування (6с, 7с)", "Основи будови систем керування ЛА (7с, 8с)", "Спеціальні розділи сучасної ТАК (9с, 10с, 11с)", "Системи керування ЛА (9с, 10с, 11с)" (з обов'язковим попереднім відвідуванням занять відповідальним та провідними викладачами). Міждисциплінарні зв'язки цих дисциплін.

Лютий

(01.02.17)

Бондаренко О.М. – відп. , викладачі, які викладають відповідні дисципліни

2.

Досвід керівництва та методика підготовки магістерських дисертацій магістрами 5-го та 6-го курсів викладачами Черняком М.Г., Прохорчуком О.В. (СК ЛАіК), Суховим В.В., Вірченком Г.А. (ЛВ), виходячи з обов’язкового виконання  нормативних вимог, що до них висуваються.

Обговорення проектів нових навчальних та робочих навчальних планів бакалаврів та магістрів (спеціалістів) на 2017-18н.р. за спеціальностями "Авіоніка" та " Авіаційна та ракетно-космічна техніка" (зі спеціалізаціями).

Березень

(01.03.16)

Прохорчук О.В.

– відп., викладачі

Борисов В.В. ,

Бондаренко О.М. – відп. (за напрямами), викладачі

2.

Досвід та методика проведення реальних лабораторних робіт (на об'єктах авіаційної техніки та обладнанні) при підготовці магістрів (спеціалістів) за спеціальністю (спеціалізацією) "Літаки і вертольоти" з дисциплін " Новітні технології в авіації і космонавтиці", "Проектування систем ЛА", "Автоматизація проектування ЛА" (з обов'язковим попереднім відвідуванням лабораторних занять відповідальним та провідними викладачами).

Квітень

(05.04.16)

Борисов В.В. – відп.,

викладачі, які викладають відповідні дисципліни

2.

Досвід та методика проведення реальних лабораторних робіт (на об'єктах авіаційної техніки та обладнанні) при підготовці магістрів (спеціалістів) за спеціалізацією "СК ЛАіК" з дисциплін "Системи керування ЛА", "Сучасні методи та засоби стабілізації, орієнтації, навігації і наведення РО", "Математичне забезпечення ПНК" (з обов'язковим попереднім відвідуванням лабораторних занять відповідальним та провідними викладачами).

Травень

(03.05.16)

Бондаренко О.М. – відп.,

викладачі, які викладають відповідні дисципліни

2.

Доповідь ст. викл. Сарибоги Г.В. та дискусія викладачів на тему " Creating an Interactive Learning Community (Створення інтерактивного навчального співтовариства).

Червень

(07.06.16)

Сарибога Г.В. – відп., викладачі

Методичний семінар проводиться кожну першу середу місяця о 14:30 в аудиторії 219-28.

Присутність всіх викладачів та аспірантів обов`язкова!

Відповідальний за проведення метод. семінарів М.Г. Черняк