План методичних семінарів кафедри ПСКЛА на 2015-2016 н.р.

“Затверджую”

В. о. завідувача кафедри ПСКЛА

В.Г. Лукомський

Питання семінару

Термін пров.

Доповідачі

1.

Стан з забезпеченням навчально-методичною літературою навчального процесу на кафедрі. Задачі по підготовці навчально-методичної літератури на 2015-16 н.р. Затвердження плану видання навчально-методичної літератури у 2015-16 н.р.

Жовтень 2015 р.

Борисов В.В. – відп.,

Бондаренко О.М.

Борисов В.В.

2.

Стан виконання розпорядження зав. кафедрою щодо  вдосконалення лабораторної бази кафедри. Задачі по підготовці лабораторної бази на 2014-15 н.р.

Борисов В.В.– відп., викладачі

3.

Досвід та методика організації переддипломної практики магістрів 6-го курсу за спеціальностями „СКЛАіК” та „ЛВ”.

Гавриленко В.В., Сухов В.В. – відп.

1.

Обговорення структурно-логічної схеми підготовки бакалаврів та магістрів за новою спеціальністю „Авіа- та ракетобудування”. Аналіз:

- кваліфікаційних вимог до фахівців відповідно до розробленого проекту нової освітньо-кваліфікаційної характеристики;

- взаємозв’язку, змісту та послідовності викладання дисциплін згідно навчальних планів відповідно до розробленого проекту нової освітньої програми).

2015 р.

Борисов В.В.– відп., викладачі

1.

Обговорення структурно-логічної схеми підготовки бакалаврів та магістрів за новою спеціальністю „ Авіоніка ”. Аналіз:

2015 р.

Бондаренко О.М. – відп., викладачі

2.

Обговорення проектів нових навчальних планів (НПл) підготовки структурно-логічної схеми підготовки бакалаврів та магістрів за новими спеціальністями „ Авіоніка ” та „Авіа- та ракетобудування”. Обговорення завдань з підготовки нових (вдосконалення) дисциплін відповідно нових НПл.

Досвід та методика організації переддипломної практики магістрів 6-го курсу за спеціальностями „СКЛАіК” і „ЛВ”. Стан та загальна методика підготовки магістерських дисертацій магістрами 5-го та 6-го курсів виходячи з обов’язкового виконання  нормативних вимог, що до них висуваються.

Обговорення взаємовідвідувань викладачів

Лютий

Борисов В.В.,

Бондаренко О.М. – відп., викладачі

Прохорчук О.В., Сухов В.В., Кривохатько І., Нечипоренко О.М.  -відп.

2.

Стан підготовки нових  лабораторних робіт новими спеціальностями „Авіа та ракетобудування” та „ Авіоніка ” відповідно до плану підготовки ЛР на 2015-16 н.р.

Стан виконання плану підготовці навчально-методичної літератури на 2015-16 н.р.

Березень

Борисов В.В. ,

Бондаренко О.М. – відп. , викладачі

Борисов В.В. – відп., викладачі

2.

Досвід залучення студентів до участі у розробці лабораторних робіт та вдосконаленні лабораторної бази кафедри у межах їх курсового та дипломного проектування

Досвід та методика організації переддипломної навчально- виробничої та виробничої (переддипломної) практик бакалаврів за напрямами „Авіоніка” і „Авіа та ракетобудування”. Вдосконалення методики виконання ДП бакалаврів.

Квітень

Черняк М.Г. – відп., викладачі

Нечипоренко О.М., Карнаушенко Р. –відп., викладачі – керівники практик

2.

Досвід та методика використання мультимедійної техніки при проведенні лекційних та практичних занять з дисциплін за напрямом „Авіа та ракетобудування” та „Авіоніка”.

Обговорення взаємовідвідувань викладачів

Травень

Сухов В.В. – відп., викладачі, які використ. мультим. техніку

Сарибога Г.В. – відп., викладачі

2.

Звіт з навчально-методичної роботи за 2015-16 н.р. Задачі з навчально-методичної роботи на 2016-17 н.р. Обговорення плану підготовки навчально-методичної літератури на 2016-17 н.р. Обговорення взаємовідвідувань викладачів

Червень

Бондаренко О.М., Борисов В.В. – відп.,

Сарибога Г.В. – відп., викладачі

Методичний семінар проводиться кожну першу середу місяця о 14-30 в аудиторії 219-28.

Присутність всіх викладачів та аспірантів обов`язкова!

Відповідальний за методичну роботу М.Г. Черняк