Захист магістерських дисертацій ВЛ-42м

14 та 15 червня 2016 року відбувся захист магістерських дисертацій студентів факультету авіаційних та космічних систем НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Літаки та вертольоти».

До складу Державної атестаційної комісії увійшли: завідувач кафедри приладів та систем керування літальними апаратами, д.т.н., професор Сухов В.В. та викладачі кафедри: д.т.н., професор Вірченко Г.А., д.т.н., професор Шквар Є.О.. Очолював Державну атестаційну комісію провідний конструктор Відділення аеродинаміки ДП «Антонов», к.т.н. Добровольський Дмитро Валентинович.

Студенти в ході захисту магістерських дисертацій виявили наукове мислення, а також знання по спеціальним дисциплінам і обчислювальній техніці, мають навички проектування складних авіаційних конструкцій, володіють обчислювальною технікою. Усі розрахунки у магістерських дисертаціях студенти виконали на ПЕОМ по самостійно складеним і відлагодженим алгоритмам і програмам.

Теми всіх магістерських дисертацій охоплюють актуальні проблеми сучасної ракетно-космічної і авіаційної техніки. Серед яких слід виділити проблеми аеродинамічного проектування, визначення впливу аеропружних ефектів, а також методи створення літальних апаратів з оптимальними характеристиками.

Результати дев′яти магістерських дисертацій використані в розробках ДП «АНТОНОВ», «Філії ДП «АНТОНОВ» «Серійний завод «АНТОНОВ», ДП «Дослідно-конструкторське бюро «Авіація загального призначення», ТОВ «Прогрестех-Україна», ТОВ «Канеллі Груп» та впроваджені в навчальний процес кафедри.

Молоді спеціалісти захистили магістерські дисертації на оцінку «відмінно» та отримали кваліфікацію «інженер-дослідник» за спеціальністю «Літаки та вертольоти».

Після захисту з привітальним словом до студентів звернувся завідувач кафедри  приладів та систем керування літальними апаратами, професор Сухов В.В, зазначивши, що захист магістерських дипломних робіт є значущою подією в житті студентів, що стане однією з сходинок до розвитку і формування особистості майбутнього професіонала.