Спеціальність "Авіаційна та ракетно-космічна техніка"

Спеціальність

Авіаційна та ракетно-космічна техніка

Спеціалізація

ЛІТАКИ І ВЕРТОЛЬОТИ

Форма навчання

Денна, заочна

Українська мова та література – не менше 100 балів

Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів

Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 б

Вивчають

Викладання здійснюється по трьох напрямках: аеродинаміка, міцність авіаційних конструкцій та програмування CAD-систем. Для першого курсу є додаткові безкоштовні заняття з вищої математики та фізики, орієнтовані на спеціальність. Рівень комп'ютерної підготовки студентів дозволяє працювати в якості розробників програмного забезпечення та адміністраторів баз даних. Створено можливість отримати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за скороченим терміном навчання для вступників з кваліфікацією молодший спеціаліст.

Кар’єрні можливості

Випускники можуть обіймати посади: інженер-конструктор; інженер-аеродинамік; інженер-технолог з виробництва та ремонту авіаційної техніки, розробник прикладного програмного забезпечення; адміністратор баз даних; розробник систем автоматизованого проектування.

Міжнародні програми мобільності

Діють програми мобільності студентів з партнерськими університетами Європи і Китаю (понад 15 університетів- партнерів). Студенти та аспіранти мають можливість стажування в вузах Євросоюзу, завдяки проектам ERASMUS-EWENT, ERASMUS-ACTIVE, TEMPUS NETCENG. На кафедрі діє програма подвійного диплому з університетами ЄС, яка дає можливість отримати диплом, дійсний в Україні і в країнах Євросоюзу.