• Наступне засідання кафедри ПСКЛА відбудеться 27 червня 2018р. в 14-30 в ауд. 219-28.

Рішення засідання кафедри від 07.02.2018 року

ПРОТОКОЛ № 6

засідання кафедри

ПРИЛАДІВ ТА СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ЛІТАЛЬНИМИ АПАРАТАМИ

від  07.02.18

Список присутніх  додається

Порядок денний:

СЛУХАЛИ:

1. Підсумки захисту дипломних проектів спеціалістів
  2. Затвердження тем магістерських дисертацій
  3. Підсумки першого етапу конкурсу студентських робіт. Стан підготовки робіт до конкурсу.
  4. Підсумки першої практики аспірантів
  5. Стан оформлення документації щодо проведення практик бакалаврів та магістрів (програми практик, список підприємств, договори, додатки до наказів про практику т.ін.)
  6. Результати зимової сесії
  7. Обговорення та звіт про виконання викладачами кафедри у І семестрі 2017-18 н.р.:

- плану видання навчально-методичної літератури у 2017-18 н.р.;

- плану підготовки лабораторної бази кафедри до акредитації у 2017-18 н.р.;

- плану доведення якості КП до повної відповідності акредитаційним вимогам у 2017-18 н.р.

1. Підсумки захисту дипломних проектів спеціалістів.

Доповідачі :  проф. Сухов В.В., ст. викл.Гавриленко В.В.

Ухвалили:

Всі спеціалісти успішно захистилися на добре та відмінно. Всі захищені роботи відповідають вимогам.

В цьому році захист магістрів має відбутися до 31.05, а бакалаврів до 30.06. Керівники мають ініціювати роботу магістрів щодо підготовки захисту робіт.

1. Затвердження тем магістерських дисертацій.

Доповідачі: проф. Сухов В.В.,  доц.  Прохорчук О.В.

Ухвалили:

Всі магістри мають затверджені теми і сумлінно працюють над ними. Керівникам здійснювати поточний контроль.

1. Підсумки першого етапу конкурсу студентських робіт. Стан підготовки робіт до конкурсу.

Доповідач:   доц.  Прохорчук О.В.

Ухвалили:

Двоє студентів зайняли призові місця: Федорченко С.Л. (керівник Рижков Л.М.) тема «Система визначення орієнтаціі рухомого об’єкта на базі комплектування вимірювачів первинної інформації», Лучко І.В. (керівник Зінченко Д.М.) тема «Універсальний модуль надлегкого літального апарату з вертикальним зльотом.

Конференція магістрів 1 та 2 року буде проведена в березні. Конференція сумісно з Польщею пройде 12-13.04. Конференція до дня науки відбудеться 16.05. Треба подавати тезиси.

1. Підсумки першої практики аспірантів.

Доповідачі: доц.  Нечипоренко  О.В., ст. викл. Бондар Ю.І.

Ухвалили:

Вважати результати педагогічної практики аспірантів  задовільними.  Вони проводили заняття в аудиторіях на написали звіти. Все оформлено документально. Аспіранти мають відвідувати засідання кафедри.

1. Стан оформлення документації щодо проведення практик бакалаврів та магістрів (програми практик, список підприємств, договори, додатки до наказів про практику т.ін.)

Доповідачі: доц.  Нечипоренко  О.В., ст. викл. Бондар Ю.І.

Ухвалили:

Всі студенти мають щоденники. Кафедра потребує рекомендаціі керівництва щодо проведення  практики, наприклад педпрактики аспірантів.

1. Результати зимової сесії

Доповідач: ст. викл. Гавриленко В.В.

Ухвалили:

На 1 курсі відраховано 18 студентів за показниками зимовоі сесіі і ще 5 студентів мають графік, на другому відповідно – 11 і 1, на 3-му 1 і 1, 4-му 1 і 1, 5-му 1 і 1. Всього по НТУУ (КПІ) відраховано 830 студентів, що відповідає 18% зменшення фінансування.

1. Обговорення та звіт про виконання викладачами кафедри у І семестрі 2017-18 н.р.:

- плану видання навчально-методичної літератури у 2017-18 н.р.;

- плану підготовки  лабораторної бази кафедри до акредитації у 2017-18 н.р.;

Доповідачі: доц. Бондаренко О.М., ст. викл.  Борисов В.В.

Ухвалили:

Прийняти повідомлення до уваги.

Завідуючий кафедрою ПСКЛА д.т.н., професор В.В. Сухов

Вчений секретар

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна 1, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Телефон +380 44 204 83 17