Історія кафедри

Кафедра Приладів та систем керування літальними апаратами заснована в 1993 році, разом зі створенням факультету авіаційних та космічних систем. Очолює кафедру професор, доктор технічних наук Олександр Васильович Збруцький.

Викладачами та студентами кафедри розроблено проекти легких літаків багатоцільового призначення, математичне забезпечення та пакети програм виробу і розрахунку конструктивних параметрів літака, оригінальні, захищені патентами, навігаційні сенсори, гіроскопічні компаси для морських та річкових суден, навігаційно-інформаційні системи для інших галузей господарства.

На кафедрі працює студентське бюро малої авіації та бортового обладнання. Створена наукова школа в галузі сучасних навігаційних систем.

Kafedra-PSKLA2009

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна, 1 НТУУ «КПІ»