Оголошення

  • Наступне засідання кафедри ПСКЛА відбудеться 27 червня 2018р. в 14-30 в ауд. 219-28.

Останні публікації

Спеціальність "Авіаційна та ракетно-космічна техніка"

Спеціальність     

Авіаційна та ракетно-космічна техніка

Спеціалізація      

ЛІТАКИ І ВЕРТОЛЬОТИ

Форма навчання  

Денна, заочна

ЗНО

Українська мова та література – не менше 100 балів

Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів

Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 б

Вивчають            

Викладання здійснюється по трьох напрямках: аеродинаміка, міцність авіаційних конструкцій та програмування CAD-систем. Для першого курсу є додаткові безкоштовні заняття з вищої математики та фізики, орієнтовані на спеціальність. Рівень комп'ютерної підготовки студентів дозволяє працювати в якості розробників програмного забезпечення та адміністраторів баз даних. Створено можливість отримати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра за скороченим терміном навчання для вступників з кваліфікацією молодший спеціаліст.

Кар’єрні можливості    

Випускники можуть обіймати посади: інженер-конструктор; інженер-аеродинамік; інженер-технолог з виробництва та ремонту авіаційної техніки, розробник прикладного програмного забезпечення; адміністратор баз даних; розробник систем автоматизованого проектування.

Міжнародні програми мобільності

Діють програми мобільності студентів з партнерськими університетами Європи і Китаю (понад 15 університетів- партнерів). Студенти та аспіранти мають можливість стажування в вузах Євросоюзу, завдяки проектам ERASMUS-EWENT, ERASMUS-ACTIVE, TEMPUS NETCENG. На кафедрі діє програма подвійного диплому з університетами ЄС, яка дає можливість отримати диплом, дійсний в Україні і в країнах Євросоюзу.

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна 1, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Корпус 28, кімн. 308

Телефон +380 44 204 83 17