Вступ на 1 курс

Підготовка бакалаврів на кафедрі приладів та систем керування літальними апаратами факультету авіаційних і космічних систем здійснюється за спеціальностями

Спеціальність/Група спеціальностей Спеціалізація
134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка Літаки і вертольоти
173 Авіоніка Системи керування літальними апаратами та комплексами

Вступники на 1 курс бакалаврату подають електронну заяву (http://ez.osvitavsim.org.ua/) на участь у конкурсному відборі. В заяві вступники вказують вуз «КПІ ім. Ігоря Сікорського», спеціальність та інші дані, необхідні для реєстрації вступника. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

При вступі на 1 курс бакалаврату на основі повної загальної середньої освіти абітурієнти можуть подати не більше дев'яти заяв на бюджетну форму навчання і не більш, ніж по чотирьох спеціальностях. Кількість поданих заяв для участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежується. Більш детально в Правилах прийому до «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/02/rule-2017.pdf ).

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти проводиться в такі строки

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту

29 червня - 25 липня 18-00

Початок прийому заяв та документів

12 липня

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання

26 липня 18-00

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

не пізніше 12 години 01 серпня

Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення*

не пізніше 12 години 05 серпня

Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які приймають участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб

не пізніше 17 години 17 серпня**

Терміни зарахування вступників*

за державним замовленням – не пізніше 12 години 07 серпня;

за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 18 серпня**

Перелік документів потрібних для вступу вказаний тут: http://pk.kpi.ua/entry-1-course/, http://kpi.ua/document

Ті вступники, які отримають рекомендації до зарахування, повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 5 серпня 12-00.

Вартість навчання за кошти фізичних або юридичних осіб можна дізнатись тут http://kpi.ua/contract .

Особливості вступу на факультет ФАКС «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

• Наявність трьох сертифікатів ЗНО: математика, фізика або іноземна мова, українська мова та література.
  • Підготовка студентів фінансується з коштів Державного бюджету.
  • Можливість навчання англійською мовою за спеціальностями 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, 173 Авіоніка.

Зазначимо, що мінімальний позитивний бал з математики може бути 125 (100), якщо з фізики або іноземної мови не менше 100 (125). Мінімальний позитивний бал з української мови та літератури – 100 (http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2017/02/rule-2017.pdf )

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти конкурсний бал (КБ) розраховується за формулою:

КБ = К1*П1 + К2*П2 + К3*П3 + К4*А + К5*ОУ,

де

П1 – оцінка ЗНО або вступних іспитів з математики - К1=0.5;

П2 - оцінка ЗНО або вступних іспитів з фізики або іноземної мови – К2=0.2;

П3 – оцінка ЗНО з української мови та літератури – К3=0.2;

А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів відповідно до таблиці переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200 (згідно додатку 3 до Умов прийому) -  К4=0,05

ОУ – бал за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського (нараховується у відповідності до окремого Положення) за шкалою від 100 до 200 балів при вступі на спеціальності (спеціалізації), зазначені в переліку спеціальностей (додаток 4 до Умов прийому) - К5=0,05 .

Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2017 року останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей (додаток 4 до Умов прийому) (в разі її проведення), можуть нараховуватись додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмета при розрахунку конкурсного бала в цьому навчальному закладі в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Остаточно конкурсний бал балансується на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому: ГК дорівнює 1,03 для поданих заяв з пріоритетностями 1 на спеціальності (спеціалізації), які передбачені в додатку 4 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках; СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках. Якщо після балансування конкурсний бал перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.