• Наступне засідання кафедри ПСКЛА відбудеться 27 червня 2018р. в 14-30 в ауд. 219-28.

Анотація до дипломного проекту студента Мелашенко

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Квадрокоптер підвищеної надійності, що продовжує політ при відмові гвинтомоторних груп» складає     сторінки тексту,   ілюстрацій,    таблиць,    бібліографічних посилань.

Мета проекту – підвищення функціональної надійності квадрокоптера при відмові однієї чи двух гвинтомоторних груп (ГМГ).

Використані наступні способи: спосіб підвищення функціональної надійності технічних об’єктів і систем програмним резервуванням, спосіб математичного моделювання. Розроблена математична модель руху квадрокоптера, а також рівняння динаміки доповнено силами аеродинамічного супротиву. Розроблений алгоритм переходу моделі квадрокоптера з чотирьох ГМГ до двох при відмові однієї ГМГ. Отримані результати дозволяють при відмові однієї чи двох ГМГ стабілізувати і продовжити політ квадрокоптера для його безаварійного приземлення.

Ключові слова: надійність, квадрокоптер, гвинтомоторна група, відмова.

Адреса 03056, Київ, вул. Боткіна 1, НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Телефон +380 44 204 83 17