Анотація до дипломного проекту студента Волкова Олексія

Пояснювальна записка до дипломного проекту «» складається з: сторінок тексту, графіків, таблиць, літературних посилань.

Мета роботи – інтегрування в військові літаки Су-27 сучасної бесплатформної навігаційної системи (БІНС) та перетворення координат з системи координат WGS-84 у СК-42 та навпаки.

Отримані результати показують: спосіб інтегрування сучасної БІНС на борт літака Су-27, як зміниться структурна схема старого комплексу Ц-060 після встановлення встановлення сучасної навігаційної системи; можливість перетворення координат об'єкта між різними системами координат з високою точністю.

Результати роботи будуть опубліковані під час захисту бакалаврського дипломного проекту.

Ключові слова: БІНС, Су-27, інтегрування, WGS-84, СК-42, перетворення Гельмерта, перетворення Молоденського.