Анотація до дипломного проекту студента Козлова Богдана

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Комплексування барометричного висотоміра та приймача супутникової навігаційної системи по каналу вимірювання висоти БПЛА» складає     сторінки тексту,   ілюстрацій,    таблиць,    бібліографічних посилань.

Мета проекту – визначення відносної висоти місця розташування об’єкта за допомогою використання комплексованої системи з більшою точністю, в порівнянні з використанням окремо барометричного висотоміра, чи окремо супутникової навігаційної системи .

Використані наступні способи: комплексування по схемі компенсації. Отримані результати дозволяють зменшити абсолютну похибку визначення відносної висоти місця розташування об’єкта.

Результати роботи не були опубліковані.

Ключові слова: Комплексування по схемі компенсації, безпілотний літальний апарат, барометричний висотомір, супутникова навігаційна система, фільтр Калмана.