Анотація до дипломного проекту студента Іокімаса Олексія

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Мікропроцесорний регулятор датчика кутової швидкості на динамічно настроюваному гіроскопі» складає 57 сторінок тексту, 16 ілюстрацій, 2 таблиці, 16 бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробити мікропроцесорний регулятор зворотного зв’язку для датчика кутової швидкості на основі динамічно настроюваного гіроскопа моделі ГВК-6 для забезпечення необхідних динамічних характеристик, зокрема часу перехідного процесу та перерегулювання.

Використано Н2-синтез для отримання передатної функції регулятора, написано програмний код мовою С++ для забезпечення роботи регулятора та проведено комп’ютерне моделювання за допомогою середовищ Matlab та Proteus. Отримані результати дозволяють використовувати отримані моделі для створення якісного з точки зору швидкодії датчика кутової швидкості на основі динамічно настроюваного гіроскопа.

Результати роботи не були опубліковані. Рекомендується використати результати даної роботи для створення дослідного зразка датчика кутової швидкості та подальшого його дослідження, зокрема у магістерській роботі.

Ключові слова: датчик кутової швидкості, динамічно настроюваний гіроскоп, мікропроцесорний регулятор зворотного зв’язку.