Анотація до дипломного проекту студента Савінкова Андрія

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Акселерометрична система визначення стану падіння твердого тіла (об’єкту)»  складає  50 сторінок тексту, 22 ілюстрації,  2 таблиці, 15 бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробка акселерометричної системи, яка буде встановлюватися на портативні прилади з метою забезпечення їх безпеки у випадку непередбаченого падіння.

Використані наступні способи: визначення геометричної суми похідних від прискорень, визначення кута нахилу твердого тіла за допомогою вихідних сигналів акселерометра, програмне моделювання за допомогою пакету Simulink.

За допомогою отриманої системи можна визначити стан падіння заздалегідь, ще при стані звалювання та завчасно відправити попереджувальний сигнал для вживання необхідних засобів захисту.

Ключові слова: акселерометр, акселерометрична система, стан падіння, стан звалювання, захист від наслідків падіння.