Анотація до дипломного проекту студента Резніченка Іллі

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Надійність квадрокоптера» складає     сторінки тексту,   ілюстрацій,    таблиць,    бібліографічних посилань.

Мета проекту – підвищення безвідмовності квадрокоптера за допомогою існуючих методів.

Використані наступні способи: резервування. Отримані результати дозволяють зменшити час і працезатрати на обслуговування квадрокоптера, підвищити значення випадкового наробітку до його відмови,  підвищити економічну ефективність його багаторазового використання.

Результати роботи були опубліковані в тезах доповіді на XI науково-технічній конференції студентів та молодих учених «Гіротехнології. Навігація. Керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки» 13-14 квітня 2017 р.

Ключові слова: надійність, квадрокоптер, ймовірність безвідмовної роботи, ймовірність відмови, наробіток до відмови.