Анотація до дипломного проекту студента Романченка Богдана

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Корекція автономної інерціальної навігаційної системи наземного робота системою технічного зору» складає     сторінки тексту,   ілюстрацій,    таблиць,    бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробити алгоритм корекції координат автономної інерціальної навігаційної системи наземного робота за допомогою координат системи технічного зору.

Використані наступні способи: метод контурного аналізу. Отримані результати дозволяють зменшити похибку координат інерціальної навігаційної системи наземного роботу.

Ключові слова: координати наземного робота, корекція інерціальної навігаційної системи, система технічного зору, корекція координат наземного робота.