Анотація до дипломного проекту студента Гоїнець Олександр

Пояснювальна записка до ДП «Канал вимірювання повітряного тиску для системи повітряних сигналів» складає 60 сторінки тексту, 4 таблиць, 12 бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробка каналу вимірювання повітряного тиску для системи повітряних сигналів. Проведено огляд аналогів і вибір прототипу системи повітряних сигналів і частотних датчиків тиску,  розрахунок основних функціональних блоків, з яких складається система. Розглянуті основні конструктивні моменти, проведені розрахунки, що підтверджують працездатність вимірювального перетворювача.

Розроблено датчик тиску, який дозволяє вимірювати вхідний вимірюваний тиск з високою точністю. Проведено аналіз надійності системи, який показав що головним елементом, який забезпечує надійність є датчик тиску.

Ключові слова: частотний датчик тиску, прототип, наробіток на відмову, система повітряних сигналів.