Анотація до дипломного проекту студента Мацера Святослав

Пояснювальна записка до ДП "ультразвукова система визначення вектору повітряної швидкості безпілотного літака " складає 57 стор. тексту, 20 ілюстрацій, 1 табл., 4 креслень, 12 бібліографічних посилань.

Мета проекту – розробка ультразвукова система визначення вектору повітряної швидкості безпілотного літака. Вибір ВПТ зумовлений його точністю і стійкістю до небажаних зовнішніх збурень, особливо до температури.

Результатом проведеної роботи був огляд і порівняння вже існуючих пристроїв для вимірювання швидкості повітряного потоку. Були порівнянні їх точності характеристики, надійність і інше.

Далі, на основі теорії про переміщення ультразвуку у просторі була розроблена математична модель ультразвукового датчику і проведенні випробування на підтвердження теоретичної моделі. А заключним етап проекту, е створення самого датчику і калібрування його за допомогою аеродинамічної труби.