Анотація до дипломного проекту студентки Хололович Дарини

Пояснювальна записка до дипломного проекту «Системи керування мікросупутниками» містить: 65 сторінок, 30 рисунків, 8 таблиць, 36 використаних  джерел, 5 додатків.

Мета проекту — постановка вимог до системи управління мікросупутником, так як основною вимогою до системи керування мікросупутником є забезпечення високої надійності. Для реалізації мети проводилось дослідження роботи системи керування мікросупутників, формування та забезпечення вимог до бортової системи керування. Проводилися дослідження методів створення картографічних баз даних, огляд систем орієнтації. В ході дипломного проекту розглянуто наступні пункти технічного завдання:

• Аналіз існуючих систем керування супутниками;
  • Дослідження роботи систем керування мікросупутниками;
  • Аналіз математичної моделі руху МС з метою вибору та аналізу СОС;
  • Методи отримання картографічних даних супутника;
  • Розділ з охорони праці;
  • Підготовка графічного матеріалу;
  • Написання пояснювальної записки.

Результатом проведеної роботи є забезпечення і підтримка заданої орієнтації штучних супутників Землі, розроблений алгоритм орієнтації.

Ключові слова: мікросупутник, система керування, системи орієнтації супутників, обробка зображень, фільтр Калмана, картографічні бази даних, КБД.